Hakkımızda /

Bizi daha yakından tanıyın...

altomak

Altomak

Altomak müşterilerinin ihtiyaçlarına en ileri teknoloji ve en yüksek kaliteli malzemelerle cevap verirken en ekonomik çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Firmamız bu amacını gerçekleştirmek için Çin’in uluslararası alanda kabul görmüş en büyük üreticileri ile iş birliği yapmaktadır.

 Çin’in Chongqing şehrinde faaliyet gösteren ortak şirketimiz Kuitian Machinery Equipment Co.Ltd. 25 yıldır çimento fabrikalarının bakım ve revizyonları ile makine ve teçhizat kurulumu konusunda uzmanlaşmıştır. Firma, uzman kadrosu ve sektördeki tecrübesi ile müşterilerimizin her türlü talep ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek mühendislik altyapısına sahiptir. 

Çin hükümetinin "One Belt, One Road (Bir Kuşak, Bir Yol) " politikasına yanıt olarak, Chongqing Kuitian Mechanical Equipment Co. Ltd., Chongqing bölgesel yönetiminin de büyük desteğiyle Türk sanayi sektörünün Çin'de üretilen en kaliteli ürünlere ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Altomak ve Kuitian ortaklığı Çin ve Türkiye arasında etkin bir iletişim, güçlü mühendislik desteği ve engin tedarikçi bilgisi ile alternatif optimum çözümler sunmaktadır.

altomak

Altomak ve Kuitian Machinery Equipment Co.Ltd. firmalarının ana ortağı Bay Zhou Mingliang 16 Aralık 2016 tarihinde TÜSİAD tarafından İstanbul’da düzenlenen “Çin’i Anlamak, Çin ile İş Yapmak” konferansında Çin Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sayın Hongyang YU ile tanışma mutluluğuna erişti.